PR Home Solo Bordslampa Blank grön och vit 57cm
Upptäck PR Home Solo Bordslampa i en elegant blank grön finish. Denna stiliga lampa är perfekt för att skapa en mysig atmosfär i ditt hem.
Läs mer
I webblager - 4-8 dagar
- 2-5 dagars leveranstid
- Fri frakt över 599 kr
- Öppet köp i 30 dagar
- Kundservice i fokus
Upptäck PR Home Solo Bordslampa i en elegant blank grön finish. Denna stiliga lampa är perfekt för att skapa en mysig atmosfär i ditt hem.
- Höjd: 57 cm (44 cm lampfot + 25 cm skärm)
- Skärm: Cylinderformad vit tygskärm med en diameter på 25 cm
- Material: Högblank keramik och tyg
- Sladd: Svart plastsladd på 170 cm med strömbrytare
- Sockel: 940529, max 40W (ljuskälla köpes separat)
- IP-klass: IP 20, för inomhusbruk
Den ledade lamphållaren gör det enkelt att justera ljusets riktning, vilket gör denna lampa idealisk för både läsning och stämningsbelysning. Ge ditt hem en modern touch med PR Home Solo Bordslampa!
| Artikelnummer | PRHOME002585 |
| Lev. art.nr | 4164413-FR01 |
| Varumärke | PR Home |
| Rek. pris | 1249 kr |
| Produkttyp | Bordslampor |
| Färg | Grön |
| Material | Järn |
| Vikt | 1.000 kg |
| Serie | Solo |
| Övrigt | Inomhusbruk |
| Längd | 30 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Höjd | 57 cm |
| Sladdlängd | 170 cm |
| Sockel | E27 |
| Watt | Max 40W |
| Ljuskälla ingår | Nej |