PR Home Solo Lampfot Blank grön 44cm
Upptäck PR Home Solo Lampfot i en elegant blank grön finish, perfekt för att lysa upp ditt hem med stil. Med en total höjd på 44 cm är denna lampfot lättplacerad och passar utmärkt i olika miljöer, från vardagsrum till kontor.
Läs mer
I webblager - 4-8 dagar
- 2-5 dagars leveranstid
- Fri frakt över 599 kr
- Öppet köp i 30 dagar
- Kundservice i fokus
Upptäck PR Home Solo Lampfot i en elegant blank grön finish, perfekt för att lysa upp ditt hem med stil. Med en total höjd på 44 cm är denna lampfot lättplacerad och passar utmärkt i olika miljöer, från vardagsrum till kontor.
- Material: Metall med blank finish
- Höjd: 44 cm
- Sladd: Svart plast, 170 cm med strömbrytare
- Sockel: 940529
- Ledad lamphållare för enkel användning
Ge ditt hem en modern touch med denna stiliga lampfot som kombinerar funktionalitet och design. Perfekt för att skapa en mysig atmosfär i alla rum.
| Artikelnummer | PRHOME002525 |
| Lev. art.nr | 4164413 |
| Varumärke | PR Home |
| Rek. pris | 899 kr |
| Produkttyp | Lampfötter |
| Färg | Grön |
| Material | Järn |
| Vikt | 0.900 kg |
| Serie | Solo |
| Övrigt | Inomhusbruk |
| Längd | 10 cm |
| Bredd | 10 cm |
| Höjd | 44 cm |
| Sladdlängd | 170 cm |
| Sockel | E27 |
| Watt | Max 40W |
| Ljuskälla ingår | Nej |